870 E PANAMA DRIVE CITRUS SPRINGS FL 34434 MLS #OM705271
870 E PANAMA DRIVE
CITRUS SPRINGS, FL, 34434
Beds
0 Baths
0 SqFt
0.23 Acres
Add
MLS #OM705271 image #0
VACANT LOT AVAILABLE FOR YOUR NEW SINGLE – FAMILY HOME – 0.23 ACRES
Property Details
Price:
MLS #:
OM705271
Status:
Active
Beds:
0
Baths:
0
Type:
Land
Neighborhood:
34434dunnelloncitrussprings
Listed Date:
Jul 10, 2025
Lot Size:
9,999 sqft / 0.23 acres (approx)
34434 – Dunnellon/citrus Springs34434dunnelloncitrusspringsResidential
Ask a Question
See this Listing
Send
Schools
Interior
Exterior
Financial
Tax Year
Taxes
Map
Community
Subdivisions in CITRUS SPRINGS
Market Summary
Current real estate data for Land in CITRUS SPRINGS as of May 13, 2026
Land Listed
411
Avg DOM
Avg List Price
Property Summary
Similar Listings Nearby
broker reciprocity
MLS# W7860490broker reciprocity
8554 N STERN WAY
CITRUS SPRINGS, FL
1.3 miles away
broker reciprocity
MLS# W7860489broker reciprocity
8576 N STERN WAY
CITRUS SPRINGS, FL
1.3 miles away
MLS# TB8493623broker reciprocity
1877 W PENDLETON STREET
DUNNELLON, FL
3.9 miles away
MLS# A4683315broker reciprocity
11033 N TRIGGER TERRACE
4.1 miles away
1195 W HAMPSHIRE BOULEVARD
4.3 miles away
MLS# A4684619broker reciprocity
271 W RUSKA PLACE