3605 S OMAR AVENUE TAMPA FL 33629 MLS #TB8320987
3605 S OMAR AVENUE
TAMPA, FL, 33629
Beds
0 Baths
0 SqFt
0.19 Acres
Add
MLS #TB8320987 image #0
Property Details
Price:
MLS #:
TB8320987
Status:
Active
Beds:
0
Baths:
0
Type:
Land
Subdivision:
BEL MAR SHORES REV
Neighborhood:
33629tampapalmaceia
Listed Date:
Nov 21, 2024
Lot Size:
8,395 sqft / 0.19 acres (approx)
Ask a Question
See this Listing
Send
Schools
Elementary School:
Dale Mabry Elementary-HB
Middle School:
Coleman-HB
High School:
Plant-HB
Interior
Exterior
Financial
Tax Year
Taxes
Map
Community
Subdivisions in TAMPA
Market Summary
Current real estate data for Land in TAMPA as of May 13, 2026
Land Listed
219
Avg DOM
Avg List Price
Property Summary
Similar Listings Nearby
broker reciprocity
MLS# TB8466191broker reciprocity
2221 S OCCIDENT STREET
TAMPA, FL
1.0 miles away
broker reciprocity
MLS# TB8470245broker reciprocity
1112 W LA SALLE STREET
TAMPA, FL
4.6 miles away
6213 SANDERS DRIVE
3.3 miles away
3209 W BAY VISTA AVENUE
1.9 miles away
3904 DANA SHORES DRIVE
4.7 miles away
2627 W WATROUS AVENUE